Патентне бюро «Грейдс Патент» пропонує послуги з подачі заявки на реєстрацію Вашої торговельної марки в Патентному відомстві Канади — CIPO (Canadian Intellectual Property Office).

Канада — одна з небагатьох країн, які не є членом Мадридської угоди, тому реєструвати свою ТМ за допомогою подачі міжнародної заявки тут немає можливості. Необхідно подавати заявку безпосередньо в канадське відомство.

При реєстрації ТМ в Канаді необхідно підтвердити факт використання ТМ для заявлених товарів і/або послуг. Якщо марка не використовується, заявка подається з приміткою “про подальше використання”, яке також необхідно буде підтвердити.

В Канаді існує своя класифікація видів торговельних марок:

 • An ordinary mark — “Звичайний знак”, може складатися з слів, зображень або їх комбінацій.
 • Certification mark — “Сертифікаційний знак”, передбачає сертифікацію товару щодо його способу виробництва, якості та інших особливостей. Такі знаки можуть бути ліцензовані для багатьох людей або компаній з метою показати, що певні товари або послуги відповідають певним стандартом. Наприклад, дизайн Woolmark, що належить Woolmark Americas Ltd., використовується на одязі та інших товарах.
 • Distinguishing guise — “Розпізнавальний вигляд” для етикетки або упаковки товару.

Термін дії торговельної марки в Канаді становить 15 років, починаючи від дати її реєстрації (на відміну від 10 років в Україні) з правом подальшого продовження.

Патентне бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ подає заявку на реєстрацію ТМ від імені заявника безпосередньо в Патентне відомство Канади CIPO і надає кваліфіковану допомогу на всіх етапах реєстрації.

Перед подачею заявки на реєстрацію, ми рекомендуємо проведення попередньої експертизи, яка включає проведення пошуку на тотожність / схожість серед зареєстрованих ТМ Канади, вибір підстави для подачі заявки, вибір стратегії реєстрації.

При дотриманні вимог до заявки і відсутності тотожних / східних марок, а також, заперечень з боку третіх осіб весь процес реєстрації займає від 10 місяців.

Процес проходження заявки:

 • Присвоєння дати подання і номера заявки — близько 7 робочих днів;
 • Кваліфікаційна експертиза — близько 7 місяців;
 • Відповідь на лист експерта, оплата зборів за реєстрацію — близько 2 місяців;
 • Реєстрація ТМ — близько 15 робочих днів.

Скільки коштує реєстрація марки в Канаді?

Для визначення точної вартості необхідно перш визначитися зі стратегією реєстрації та обсягом запитуваних прав. Нижче наведені офіційні мита CIPO:

 • $250 — за подання однієї заявки на словесну марку або логотип (Application);
 • $200 — за реєстрацію однієї словесної марки або логотипу (Trademark registration) — оплачується після кваліфікаційної експертизи — через 8 місяців з дати подачі.

Вартість послуг Grades Patent:

 • $150 — попередня експертиза (включає проведення пошуку на тотожність/схожість серед зареєстрованих ТМ Канади, вибір підстави для подачі заявки, вибір стратегії реєстрації);
 • $300 — подання заявки на реєстрацію.

Будемо раді допомогти ефективно, надійно і без зайвих витрат захистити Вашу торговельну марку в Канаді!


Отримати консультацію