Про нас

Про нас 2019-06-02T15:36:30+03:00

Патентне Бюро GRADES PATENT

Раді представити Вам ключових співробітників бюро:

Вікторія Кравцова
Вікторія Кравцовадипломований спеціаліст з інтелектуальної власності, лінгвістичний експерт
Спеціалізація:
реєстрація торгівельних марок в Україні та світі, патенти, авторське право, географічні зазначення
Олексій Мирошников
Олексій Мирошниковексперт з брендінгу, директор брендінгового агентства ГРЕЙДС, керівник Патентного бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ
Спеціалізація:
реєстрація ТМ в Україні та США, оцінка ступеня схожості ТМ, робота з запереченнями експертів реєструючих органів.

Історія створення патентного бюро

Бюро GRADES PATENT почало свою роботу у вересні 2007 року, як підрозділ Брендінгового агентства ГРЕЙДС.

Основною спеціалізацією БА були і залишаються торгові марки і все, що з ними пов’язано — розробка назви (неймінг), дизайн і ре-дизайн логотипу, розробка фірмового стилю, проведення рекламних кампаній з просування торгових марок.

З моменту заснування в 1997 році і до 2007 року, для надання послуг з реєстрації марок запрошувалися сторонні фахівці. Однак, по мірі зростання кількості замовлень, студія росла і в якості їх виконання. Була потрібна більш тісна інтеграція послуг з розробки торгових марок і захисту прав на них. На сьогоднішній день недостатньо просто придумати вдалу назву або логотип, — необхідно переконатися в їх патентної чистоті або охороноздатності. Крім того, переконавшись в тому, що розробка придатна для реєстрації — потрібно заявляти права на неї негайно, не втрачаючи жодного дня. Процедура реєстрації торгової марки така, що якщо хтось випереджає заявника з подачею аналогічної розробки на 1 день — заявник може дізнатися про це тільки через кілька місяців. Ми вважаємо таку втрату часу (і грошей) неприпустимою. У вересні 2007 ми відкрили Патентне бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ, яке вирішило завдання оперативності та якості послуг.

Наші конкурентні переваги

Переваги інтеграції патентних послуг для студії, яка розробляє назви та логотипи — очевидні. Але, також, справедливо і зворотне, — досвід в розробці торгових марок дає багато конкурентних переваг патентному бюро!

Ми спеціалізуємось на реєстрації торгових марок (знаків для товарів і послуг) і знаємо про них більше!

Від звичайного патентного або юридичного бюро, що має справу лише з формальної (паперової) стороною питання, нас відрізняє наступне:

Чому важливо знати більше про назви та логотипи? На практиці виникають ситуації, коли патентним повіреним потрібна допомога експертів, які знаються на механізмах створення об’єктів реєстрації — назв і знаків. Наприклад в разі виникнення спорів щодо ступеня тотожності і схожості останніх. Для компетентної оцінки необхідно знати і розуміти закони і методики, за якими створюються комерційні найменування та фірмові знаки. Ми володіємо даними методиками досконало!

Подати заявку на реєстрацію торгової марки — ще не означає отримати свідоцтво про її реєстрацію. Професійні знання та досвід роботи дозволяють фахівцям GRADES PATENT при поданні заявки враховувати всі фактори, які можуть перешкодити реєстрації.

Щоб кожна подана заявка приносила позитивний результат, ми проводимо попередній аналіз на принципову можливість реєстрації, а також попередній пошук на тотожність і схожість із зареєстрованими марками (а також поданими на реєстрацію). Такий підхід дозволяє бути впевненими в позитивному результаті реєстрації торгової марки Замовника.

Наші клієнти (вибірково):

Всі представлені знаки розроблені Брендінговим агентством ГРЕЙДС.

Інші переваги роботи з нами:

  • ми надаємо повний перелік послуг зі створення і реєстрації торгових марок в одному місці, в оптимальні терміни;
  • проводимо пошук на тотожність і схожість із зареєстрованими і поданими на реєстрацію марками, що дозволяє мінімізувати ризик відмови в реєстрації;
  • проводимо гнучку цінову політику (можлива оплата частинами, з відстроченим платежем);
  • ведемо повне діловодство по реєстрації торгової марки (в тому числі відповідаємо на запити експертизи, вносимо пояснення, уточнення, доповнення в матеріали заявки — за попередньою згодою з Замовником);
  • проводимо реєстрацію об’єктів ІВ в усьому світі;
  • реєструємо торгові марки в США використовуючи процедури прямої подачі заявки в Патентне відомство США.

Наша головна мета — взаємовигідна співпраця на довгостроковій основі. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому надаємо повний перелік послуг зі створення і реєстрації торгових марок в одному місці, в оптимальні терміни.

Брендінгове агентство GRADES розташоване на півдні України, в прекрасному місті Херсоні. Завдяки оперативності, технічної оснащеності та професіоналізму співробітників, ми однаково якісно обслуговуємо як клієнтів, які прийшли в наш офіс, так і жителів інших міст і країн.

Звертайтеся, ми завжди раді Вам допомогти!