Патентне Бюро GRADES PATENT

Вікторія Кравцова
Вікторія Кравцовадипломований спеціаліст з інтелектуальної власності, лінгвістичний експерт, керуючий партнер Патентного бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ
Спеціалізація:
реєстрація торгівельних марок в Україні та світі, патенти, авторське право, географічні зазначення
Олексій Мирошников
Олексій Мирошниковексперт з брендінгу, директор брендінгового агентства ГРЕЙДС, керуючий партнер Патентного бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ
Спеціалізація:
реєстрація ТМ в Україні та США, оцінка ступеня схожості ТМ, робота з запереченнями експертів реєструючих органів.

Історія створення патентного бюро

Бюро GRADES PATENT почало свою роботу у вересні 2007 року, як підрозділ Брендінгового агентства ГРЕЙДС.

Основною спеціалізацією БА були і залишаються торговельні марки і все, що з ними пов’язано — розробка назви (неймінг), дизайн і ре-дизайн логотипу, розробка фірмового стилю, проведення рекламних кампаній з просування торговельних марок.

Починаючи з вересня 2007 ми відкрили новий напрямок — Патентне бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ, яке не тільки вирішило питання перевірки і захисту прав на торговельні марки, що розробляє Брендінгове агентство ГРЕЙДС, а й дало можливість надання якісних патентних послуг заявникам з усієї України. Досвід щоденної багаторічної роботи з брендами дає нашому бюро неоціненні переваги і глибоке розуміння юридичних процесів пов’язаних з правами інтелектуальної власності.

Співробітники агентства отримують тут базові знання і безцінний досвід, який дозволяє їм надалі навіть відкривати приватну практику. Так, в Патентному бюро ГРЕЙДС ПАТЕНТ в різні роки відкрили нову для себе професію фахівця з інтелектуальної власностіТетяна Пляченко, яка з 2012 року надає послуги під ТМ “Патентне бюро Алгоритм” і Марина Рудська, яка з 2019 року надає послуги під ТМ “Fillkov “. Таким чином, наше агентство значно впливає на формування ринку патентних послуг півдня України.

І ми продовжуємо залишатися безумовним лідером за якістю і кількістю наданих сервісів у сфері інтелектуальної власності!

Наші конкурентні переваги

Переваги інтеграції патентних послуг для студії, яка розробляє назви та логотипи — очевидні. Але, також, справедливо і зворотне, — досвід в розробці торговельних марок дає багато конкурентних переваг патентному бюро!

Ми спеціалізуємось на реєстрації торговельних марок (знаків для товарів і послуг) і знаємо про них більше!

Від звичайного патентного або юридичного бюро, що має справу лише з формальної (паперової) стороною питання, нас відрізняє наступне:

Чому важливо знати більше про назви та логотипи? На практиці виникають ситуації, коли патентним повіреним потрібна допомога експертів, які знаються на механізмах створення об’єктів реєстрації — назв і знаків. Наприклад в разі виникнення спорів щодо ступеня тотожності і схожості останніх. Для компетентної оцінки необхідно знати і розуміти закони і методики, за якими створюються комерційні найменування та фірмові знаки. Ми володіємо даними методиками досконало!

Подати заявку на реєстрацію торговельної марки — ще не означає отримати свідоцтво про її реєстрацію. Професійні знання та досвід роботи дозволяють фахівцям GRADES PATENT при поданні заявки враховувати всі фактори, які можуть перешкодити реєстрації.

Щоб кожна подана заявка приносила позитивний результат, ми проводимо попередній аналіз на принципову можливість реєстрації, а також попередній пошук на тотожність і схожість із зареєстрованими марками (а також поданими на реєстрацію). Такий підхід дозволяє бути впевненими в позитивному результаті реєстрації торговельної марки Замовника.

Наші клієнти (вибірково):

Всі представлені знаки розроблені Брендінговим агентством ГРЕЙДС.

Інші переваги роботи з нами:

  • ми надаємо повний перелік послуг зі створення і реєстрації торговельних марок в одному місці, в оптимальні терміни;
  • проводимо пошук на тотожність і схожість із зареєстрованими і поданими на реєстрацію марками, що дозволяє мінімізувати ризик відмови в реєстрації;
  • проводимо гнучку цінову політику (можлива оплата частинами, з відстроченим платежем);
  • ведемо повне діловодство по реєстрації торговельної марки (в тому числі відповідаємо на запити експертизи, вносимо пояснення, уточнення, доповнення в матеріали заявки — за попередньою згодою з Замовником);
  • проводимо реєстрацію об’єктів ІВ в усьому світі;
  • реєструємо торговельні марки в США використовуючи процедури прямої подачі заявки в Патентне відомство США.

Наша головна мета — взаємовигідна співпраця на довгостроковій основі. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому надаємо повний перелік послуг зі створення і реєстрації торговельних марок в одному місці, в оптимальні терміни.

Брендінгове агентство GRADES розташоване на півдні України, в прекрасному місті Херсоні. Завдяки оперативності, технічної оснащеності та професіоналізму співробітників, ми однаково якісно обслуговуємо як клієнтів, які прийшли в наш офіс, так і жителів інших міст і країн.

Звертайтеся, ми завжди раді Вам допомогти!