Попередній пошук торгової марки

Попередній пошук торгової марки 2019-06-19T13:06:22+03:00

Попередній пошук на тотожність і схожість з іншими торговими марками

Визначення патентної чистоти (новизни) Вашої торгової марки здійснюється за допомогою проведення патентно-інформаційного пошуку на тотожність і схожість по базах даних тих країн, в яких потрібна реєстрація.


Для реєстрації ТМ в Україні:

перевірка для визначення охороноздатності Вашого знака проводиться:

  • по базі зареєстрованих торгових марок (знаків для товарів і послуг) в Україні;
  • по базі торгових марок, зареєстрованих в Україні іноземними заявниками;
  • по базі заявок на торгові марки, які знаходяться на розгляді в Укрпатенті.

Стандартна процедура реєстрації торгової марки (знака для товарів і послуг) здійснюється протягом тривалого терміну, тобто остаточний результат щодо новизни і можливості реєстрації Вашого знака буде відомий через 10-12 місяців з дати подачі заявки. Проведення патентно-інформаційного пошуку дозволить за кілька днів з моменту оплати даної послуги отримати інформацію про новизну Вашої торгової марки.

Вартість даної послуги залежить від зображення торгової марки і кількості товарів та/або послуг, для яких торгова марка реєструється (див. Прайс-лист).

У разі укладення договору про реєстрацію Вашої торгової марки з GRADES PATENT, на Вас безкоштовно буде здійснений попередній пошук серед зареєстрованих на території України знаків для товарів і послуг, з метою виявлення тотожних і схожих з Вашої маркою раніше зареєстрованих позначень, права на які належать іншим особам .


Для реєстрації ТМ в США:

перевірка проводиться нами за системою TESS (Trademark Electronic Search System), на етапі Попередньої експертизи.


Для міжнародної реєстрації торгової марки пошук проводиться по базах даних WIPO, в системах ROMARIN і Global Brand Database.

Дивіться також: