Подолання відмов у реєстрації ТМ

Подолання відмов у реєстрації ТМ 2019-10-22T10:35:58+03:00

Що робити в разі відмови в реєстрації ТМ?

У разі якщо Ви отримали від експертизи Укрпатенту попередню відмову в реєстрації Вашої торгової марки (знака для товарів і послуг), рекомендуємо Вам негайно звернутися в ГРЕЙДС ПАТЕНТ.

В такому випадку у Вас можуть з’явитися шанси врятувати Вашу торгову марку. Законодавством України передбачена можливість процедури офіційного аргументованого заперечення проти відмови в реєстрації будь-якого знака для товарів і послуг, який знаходиться на розгляді експертизи патентного відомства.

Залежно від причин відмови в реєстрації торгової марки, можливі різні методи і аргументи, за допомогою яких з’являється можливість все-таки отримати позитивне рішення патентного відомства і зареєструвати Ваш знак.

Важливо знати про те, що дана процедура обмежена в термінах. Термін можливого заперечення на попередню відмову в реєстрації торгової марки становить 2 календарних місяці з моменту відправки повідомлення про можливу відмову. Даний термін може бути продовжений на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше ніж на 6 місяців. Пропущений строк може бути відновлений так само на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше ніж за 6 місяців.

Вартість послуг по підготовці листа на захист марки (мотивованих аргументів на користь реєстрації знака для товарів і послуг) залежить від складності ситуації і становить:

  • для заявок, поданих через ГРЕЙДС ПАТЕНТ — від 3000 грн.
  • для всіх інших заявок — від 6400 грн.

Термін складання листа: 3-5 робочих днів.
Оплата 50% вартості проводиться відразу, а решта 50% оплачуються тільки після позитивного рішення експертизи про реєстрацію марки.


Ми також працюємо з запереченнями експертів патентних відомств інших країн

При реєстрації торгової марки в США, вартість складання аргументованої відповіді (Response to Examining Attorney Office Action):

  • $150-300 — для заявок, поданих через ГРЕЙДС ПАТЕНТ;
  • договірна — для всіх інших заявок.

Отримати консультацію