Що робити в разі відмови в реєстрації ТМ?

У разі якщо Ви отримали від експертизи Укрпатенту попередню відмову в реєстрації Вашої торговельної марки (знака для товарів і послуг), рекомендуємо Вам негайно звернутися в ГРЕЙДС ПАТЕНТ.

В такому випадку у Вас можуть з’явитися шанси врятувати Вашу торговельну марку. Законодавством України передбачена можливість процедури офіційного аргументованого заперечення проти відмови в реєстрації будь-якого знака для товарів і послуг, який знаходиться на розгляді експертизи патентного відомства.

Залежно від причин відмови в реєстрації торговельної марки, можливі різні методи і аргументи, за допомогою яких з’являється можливість все-таки отримати позитивне рішення патентного відомства і зареєструвати Ваш знак.

Важливо знати про те, що дана процедура обмежена в термінах. Термін можливого заперечення на попередню відмову в реєстрації торговельної марки становить 2 календарних місяці з моменту відправки повідомлення про можливу відмову. Даний термін може бути продовжений на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше ніж на 6 місяців. Пропущений строк може бути відновлений так само на підставі клопотання і оплати відповідного державного збору, але не більше ніж за 6 місяців.

Вартість послуг по підготовці листа на захист марки (мотивованих аргументів на користь реєстрації знака для товарів і послуг) залежить від складності ситуації і складається з:

 • аналізу попередньої відмови в Україні — 2000 грн.
  (для заявок, поданих через ГРЕЙДС ПАТЕНТ — безкоштовно);
 • підготовка та подача мотивованої відповіді
  на попередню відмову в реєстрації знака в Україні — від 4000 грн.

Термін складання листа: 10-14 робочих днів.


Ми також працюємо з запереченнями експертів патентних відомств інших країн

 • аналіз попередньої відмови в іншій країні — $150
  (для заявок, поданих через ГРЕЙДС ПАТЕНТ — безкоштовно);
 • підготовка та подача мотивованої відповіді на попередню відмову
  в реєстрації знака в іншій країні — від $300

Отримати консультацію