Міжнародна реєстрація торговельної марки за Мадридською системою

Правова охорона торговельної марки, зареєстрованої в Україні, діє тільки на території України. Тому, якщо Ви маєте намір розширювати географію свого бізнесу, вам необхідно реєструвати ТМ в кожній країні, що вас цікавить! Реєстрація в кожній країні може бути досить важким і дорогим процесом. В такому випадку краще скористатися перевагами, які дає реєстрація за Мадридською системою.

В даний час в Мадридському союзі налічується 103 члена, які представляють 119 країн. На долю цих членів припадає понад 80% світової торгівлі.

Реєстрація торговельної марки за Мадридською системою є відмінним інструментом для для зміцнення вашої інтелектуальної власності та розширення бізнесу за кордоном. Вона забезпечує захист торговельної марки в декількох країнах по всьому світу шляхом подачі однієї міжнародної заявки. Система дозволяє також відстежувати стан заявки і процес по країнам, що вас цікавлять. Мадридська система істотно мінімізує витрати в порівнянні з декількома національними процедурами в кожній країні.


Реєстрація марки по Мадридській системі не буде виправдана економічно, якщо вам потрібна реєстрація в одній країні, наприклад, реєстрація марки в США або у Великій Брітанії. Для цих країн ГРЕЙДС ПАТЕНТ виконує пряму подачу заявки в патентне відомство країни.


Переваги реєстрації за Мадридською системою:

1. Економія коштів (коли потрібно багато країн):

необхідно сплатити один основний реєстраційний збір плюс індивідуальні мита для кожної країни, що входить в вектор ваших ринкових інтересів. Роблячи це, ви економите принаймні, три чверті грошей, які ви повинні були б заплатити, обравши національну реєстрацію в кожній окремо взятій країні (сплати локальних зборів і мит, послуги з перекладу документів і т.д.). Ще одна перевага Мадридської системи в тому, що вам не доводиться вдаватися до послуг місцевих патентних повірених в кожній країні. Ви істотно скорочуєте витрати на юридичні послуги.

2. Економія часу:

якщо вам необхідно подати заявку на товарний знак в різних країнах, то час, необхідний для реєстрації в кожній країні різний. За Мадридською системою ви можете розраховувати на отримання відповіді від відомства протягом 12-18 місяців. Виняток — реєстрація ТМ в США або у Великій Британії, де економію часу дає пряма подача.

3. Мінімізація бюрократичних процедур:

якщо ви хочете зареєструвати свою торговельну марку у декількох країнах світу, Мадридська система дає хорошу можливість зробити це шляхом подачі однієї заявки швидким і ефективним способом. Заявка подається в відомство ВОІВ (Всесвітня організація інтелектуальної власності) в Женеві.

4. Простота у використанні:

реєстрацію можливо продовжити, додати країни, змінити інформацію і т.д.

Даний унікальний підхід і робить мадридську систему такою цінною для власників товарних знаків. Мадридська система є найбільш ефективною глобальною системою реєстрації торговельних марок. Це відмінний інструмент для розширення вашого бізнесу!

Звертайтеся за детальною комерційною пропозицією в Патентне Бюро “Грейдс Патент”!

Отримати консультацію